< class="entry-title">Program Partnerski eMentor
eMentor

eMentor

Serwis i Program Partnerski eMentor powstał w 2009 roku i zawiera duży katalog szkoleń, poradników i samouczków wideo z wielu różnych dziedzin. Autorami szkoleń są zewnętrzni trenerzy, eksperci oraz firmy szkoleniowe.

Dużą popularnością cieszą się kursy z nauki gry na instrumentach, kursy programowania i tworzenia stron internetowych. W katalogu eMentor można znaleźć również szkolenia z rozwoju osobistego oraz hobby, typu tresura psa, taniec, tarot, czy sztuka barmańska – rzadko spotykane w Polskim internecie. Do partnera należy właściwe kierowanie potencjalnych użytkowników na stronę eMentor.pl lub podstrony zawierające kursy i szkolenia podzielone tematycznie.

eMentor.pl

W chwili obecnej gdy publikuję ten wpis w serwisie znajduje się 208 szkolenia i kursy w zakresie cenowym od 9,99 PLN do 2.270,00 PLN. Prowizja bezpośrednia ze sprzedaży wynosi od 10% – 60% w zależności od oferowanego produktu, natomiast prowizja II poziomu od partnerów waha się od 5% – 20%, a na III poziomie wynosi 5%. Dodatkowo partnerzy otrzymują tzw. prowizję wieczną wynoszącą od 2% – 10% za każdy zakupiony kurs przez osoby bezpośrednio skierowane do serwisu.
Właśnie ze względu na tak wysokie prowizje zachęcam do uczestniczenia w Programie Partnerskim eMentor

MINI INFO ? warunki uczestnictwa:

  • program dla osób posiadających własną stronę www, bloga, listę mailingową
  • wyświetlanie reklam i kierowanie ruchu do produktów szkoleniowych
  • wypłaty konto bankowe,

Gorąco zachęcam do dołączenia do mojej drużyny w Programie Partnerskim eMentor

Ta strona wykorzystuje technologię ciasteczek. Dowiedz się więcej do czego służą ciasteczka lub opuść stronę