< class="entry-title">SERVAQ – system wsparcia biznesu
Prelaunch SERVAQ

Prelaunch SERVAQ

Od jakiegoś czasu głośno jest w internecie o nowym programie wsparcia biznesu online. System jest obecnie w fazie prelaunch tzn. przed oficjalnym startem, jednak już teraz można w nim zarabiać.

Prowadząc swój biznes, nieważne czy w sieci czy w realu, starasz się zdobywać wiedzę i jak najlepiej ją wykorzystać do zarabiania. Teraz dodatkowo masz możliwość zdobywania wiedzy online jak i na żywo spotykając się z ludźmi, którzy podążają tą samą ścieżką. Masz możliwość spotkać także specjalistów w branży marketingu internetowego i nie tylko, którzy nauczą Cię krok po kroku prowadzenia swojego biznesu w internecie.

Ogólnie wszystko wygląda w ten sposób, że rejestrujesz się na stronie Prelaunch SERVAQ, by uzyskać dostęp do szczegółowych informacji o systemie. Na wstępie wymagane jest tylko podanie swojego imienia i adresu email, na który przyjdą szczegółowe informacje o systemie.

Gdy zdecydujesz się na dalszą współpracę, warto zainwestować kwotę 7 PLN, aby uzyskać możliwość udziału w przygotowanych webinarach zaraz po starcie systemu. Ta mała inwestycja szybko się zwróci gdy zaprosisz do programu swoich znajomych, a dodatkowo daje możliwość otrzymania bonusów / prezentów, które otrzymasz po rejestracji. Aktywni partnerzy, którzy zamówią dostęp otrzymają możliwość udziału w trzech webinarach, które odbędą się 5, 12 i 19 sierpnia o łącznej wartości 141 PLN, dodatkowo nagranie z tych konferencji otrzymają drogą mailową.

Nie można przegapić premiery tego systemu, która odbędzie się 27 lipca 2015, ponieważ będzie to jeden z lepszych programów biznesowych w naszym kraju. Na pewno po 27 lipca dużo będzie się działo, ale przekonają się o tym tylko Ci, którzy do tego czasu się zarejestrują.

Dlatego gorąco zapraszam, dołącz do mojej drużyny w Prelaunch SERVAQ, to tutaj jest Twój pierwszy wartościowy webinar i wiedza tylko za 7 PLN.

Ta strona wykorzystuje technologię ciasteczek. Dowiedz się więcej do czego służą ciasteczka lub opuść stronę