< class="entry-title">Program Partnerski Miasto Szkoleń

INFO – warunki uczestnictwa:

  • program dla osób posiadających własną stronę www, bloga,
  • oferowanie i udostępnianie szkoleń,
  • wypłaty konto bankowe,

Do programu można zapisac się z linku: Program Partnerski Miasto Szkoleń.
Po rejestracji i potwierdzeniu wiadomości email, otrzymujemy dostęp do konta. Zwykle trwa to kilka minut w zależności od rodzaju skrzynki pocztowej. Gdyby wiadomość nie dotarła należy sprawdzić skrzynkę spam.

Miasto szkoleń to innowacyjny produkt szkoleniowy z dziedziny e-biznesu prowadzony przez najlepszych polskich liderów marketingu internetowego. Program ten szczególnie polecam osobom początkującym, które dopiero zaczynają swoją przygodę z zarabianiem przez internet, a także dla tych którzy już dobrze rozwinęli skrzydła. Szczególnie kuszące są wysokie prowizje za udostępnione szkolenia sięgające nawet 60 %, a także system abonamentowy, dzięki któremu można uzyskać stałe miesięczne wpływy.

Szkolenia przygotowali najlepsi specjaliści w branży m.in. Paweł Danielewski, Michał Toczyski, Lech Baczyński, Karolina Janik, Franciszek Staniszewski oraz wielu wspaniałych polskich trenerów marketingu. Wszyscy generują obroty sięgające nawet kilkaset tysięcy złotych miesięcznie pracując i sprzedając swoją wiedzę tylko w internecie, dlatego oferowana przez nich wiedza jest tak cenna dla chcących związać swoją przyszłość z e-biznesem.
Patronami serwisu są Złote Myśli oraz Sieć Programów Partnerskich ProPartner co gwarantuje, że oferowane szkolenia są naprawdę wartościowe.

Trailer

Osoby, które dołączą do mojej drużyny i zapiszą się z linku Program Partnerski Miasto Szkoleń otrzymają darmowy dostęp do „Kursu z podstaw PP”, a także możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych szkoleniach nie tylko z marketingu internetowego.

Wprowadzenie do Miasto Szkoleń

Zapisz się za darmo do Miasto szkoleń

Zapisz się za darmo do
Miasto szkoleń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona wykorzystuje technologię ciasteczek. Dowiedz się więcej do czego służą ciasteczka lub opuść stronę